Klimatizace a chlazení : 
dodávka a montáž klimatizačních systémů

Dodáváme a montujeme klimatizační systémy výrobců Toshiba, Daikin, Mitsubishi, LG, Haier i jiných výrobců dle výběru uživatele. Jedná se o systémy nejvíce využívané v dnešních podmínkách bydlení (RD), komfortu kancelářských prostor i prostor s průmyslovým a komerčním využitím. Split systémy pro menší prostory a VRV systémy pro využití komplexnější. Systémy pracují též v systému tepelného čerpadla s ohřevem v přechodových obdobích jara a podzimu možností do teplot -10°C. Všechny systémy jsou dodávány s ekologickými chladivy R 407c,R 410a.

Dodáváme a montujeme chladící zařízení dle požadavků uživatele v rozsahu 5 – 850 kW chladícího výkonu od výrobce KTK, Essekapa, Thermokey. Chladící blokové jednotky, jednotky s oddělenými kondenzátory, chladiči i samostatné kondenzátorové jednotky. Lze dodat a instalovat chladící jednotky a komponenty jiných výrobců. Můžeme nabídnout i přesnou klimatizaci do výpočetních center a jiných provozů se zvýšeným požadavkem a prostředí vč. zvlhčovačů.

dodávka a montáž vzduchotechnických zařízení vč. montáže potrubí

Dodáváme a montujeme vzduchotechnické jednotky (GEA, VTS, Bösch, Janka Radotín atd.) a celky dle výběru uživatele. Dodáváme a montuje klasické vzduchotechnické potrubí (vč. tepelných a zvukových izolací), lehčené potrubní systémy (ALP, Klimaver). Dále ve spolupráci s firmou Airco nabízíme komfortní i průmyslové vzduchové clony (Bidle), teplovzdušné ohřívače a ohřívače, resp. chladiče typu FCU (Bidle).

dodávka a montáž prvků Ústředního vytápění vč. rozvodů Ve spolupráci s firmou Seven K-M s.r.o. nabízíme dodávky a montáž ÚT a zdravotní techniky pro komplexní zpracování dodávek TZB na „klíč“.


KERIM Technická zařízení budov, Na Bambouzku 178, Praha 5 - Lipence, 155 31, GSM: +420 603 495 295, E-mail: kerimtzb@seznam.cz, www.kerim.cz